Przyjaciel Gimnazjum w Celestynowie 2016

Rada Pedagogiczna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. J. Czumy „”Skrytego” na posiedzeniu 8 czerwca 2016 roku jednogłośnie przyjęła Uchwałę przyznającą honorowy tytuł Przyjaciela Gimnazjum osobie szczególnie zaangażowanej w życie naszej szkoły.Tytuł PRZYJACIELA GIMNAZJUM otrzymała:

Pani Zofia Gajewska – wspierała bezinteresownie szkołę pracując na jej rzecz z uczniami gimnazjum w ramach projektu „Ludzie dla zwierząt, zwierzęta dla ludzi”. Przeprowadziła szkolenie dla nauczycieli „Mentor opiekun ucznia”. Wspierała młodzież w trudnych chwilach, zawsze pogodna, pomysłowa i otwarta na problemy. Poświeciła czas i serce.
Bardzo dziękujemy za PANI wspaniałą postawę!
Potrzeba nam TAKICH PRZYJACIÓŁ.

DZIĘKUJEMY ZESPÓŁ Zspswidwin.pl

Przyjaciel Gimnazjum w Celestynowie 2015

Rada Pedagogiczna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. J. Czumy „”Skrytego” na posiedzeniu 16 czerwca 2015 roku jednogłośnie przyjęła Uchwałę przyznającą honorowy tytuł Przyjaciela Gimnazjum osobom szczególnie zaangażowanym w życie naszej szkoły.

Tytuł PRZYJACIELA GIMNAZJUM otrzymali:

Pani Agnieszka Burek – bardzo aktywnie pracowała w radzie rodziców; była inicjatorem wielu działań i imprez pozyskujących środki na rzecz szkoły. Z wielkim poświęceniem zorganizowała bal gimnazjalny, bale karnawałowe dla dorosłych. Wspierała nas w trudnych chwilach, zawsze pogodna, pomysłowa i otwarta na problemy.

Państwo Elżbieta i Artur Jaworscy – wielokrotnie wspierali imprezy szkolne, finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowane w szkole – jako wieloletni sponsorzy szkoły, chętnie współpracujący i angażujący młodzież gimnazjalną w działania zespołu „Pobudka”.

Bardzo dziękujemy za PAŃSTWA wspaniałą postawę!

Potrzeba nam TAKICH PRZYJACIÓŁ.

DZIĘKUJEMY

Przyjaciel Gimnazjum 2013

Rada Pedagogiczna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. J.Czumy „”Skrytego” na posiedzeniu 20 maja 2013 roku jednogłoœśnie przyjęła Uchwałę przyznającą honorowy tytuł Przyjaciela Gimnazjum osobie Pana Dariusza Oskroby szczególnie zaangażowanego w życie naszej szkoły.Pan Dariusz Oskroba, wielokrotnie wspierał imprezy, bale oraz finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowane w szkole – jako wieloletni sponsor szkoły, chętnie spotkał się z młodzieżą i podzielił się wrażeniami z podróży, podpisywał książką autorską, przekazał wiele książek dla uczniów na nagrody.

Bardzo dziękujemy za PANA wspaniałą postawę!

Potrzeba nam TAKICH PRZYJACIÓŁ.

DZIĘKUJEMY

Przyjaciel Gimnazjum w Celestynowie 2011

Rada Pedagogiczna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. J. Czumy „Skrytego” na posiedzeniu 15 czerwca 2011 roku jednogłośnie przyjęła Uchwałę przyznającą honorowy tytuł Przyjaciela Gimnazjum osobom szczególnie zaangażowanym w życie naszej szkoły.

Tytuł PRZYJACIELA GIMNAZJUM przyznano:

Państwu Grażynie i Mirosławowi Sztabnik, którzy zasłużyli się kilkuletnią pracą społeczną na rzecz Fundacji Nauka-Sport-Rekreacja, prowadzeniem księgowości fundacji, podejmowaniem wszelkich działań mających na celu pozyskiwanie funduszy zarówno od sponsorów prywatnych, instytucji i funduszy europejskich, pomoc w organizacji imprez szkolnych.

Pani Urszuli Krzemińskiej-Mielcuch, wielokrotnie pomagała w organizacji bali karnawałowych, pozyskiwała sponsorów, aktywnie pracowała w Radzie Rodziców. Reprezentowała szkołę na Radzie Gminy.

Pani Monice Rzążewskiej, która wielokrotnie pomagała w organizacji imprez kulturalno-rozrywkowych organizowanych przez szkołę i Fundację, bali karnawałowych, wieczorków tanecznych, spotkań tematycznych. Od 7 lat pomaga w organizacji i prowadzeniu finałów WOŚP.

Państwu Hannie i Sylwestrowi Skolmowskim od trzech lat organizujących bale karnawałowe i pomagających w pozyskiwaniu funduszy na rzecz szkoły.

Państwu Agnieszce i Dariuszowi Wesołowskim, którzy finansowali część kosztów oprawy muzycznej bali karnawałowych oraz pomagali w pozyskiwaniu funduszy na rzecz szkoły. Prowadzili Radę Rodziców pełniąc funkcje Przewodniczącego i Sekretarza.

Bardzo dziękujemy za PAŃSTWA wspaniałą postawę!

Potrzeba nam TAKICH PRZYJACIÓŁ.