Modny plecak szkolny dla dziewczyny

W tym wpisie Bloga zscelestynow, poruszymy takie zadnienia jak:

  • Jakie są teraz modne kolory plecaków szkolnych?
  • Czy uczniowie wolą wybierać torby na ramię czy plecaki do liceum?
  • Jakość a cena plecaka? Czy warto kierować się ceną przy wyborze plecaka do szkoły?
  • Po czym poznać dobrze wykonany szkolny plecak dla nastolatki?
  • Przykłady plecaków dla dziewcząt na podstawie oferty sklepów internetowych

Jakie plecaki do szkoły wybierają dziewczęta w wieku 13-14 lat?

 

Plecaki wybierane przez licealistki do szkół średnich

Plecak do liceum to już nie tornister szkolny. Musi być nie tylko funkcjonalny, czyli mieścić większe gabaryty książek, zeszytów o szkoły średniej, ale i wyglądać stylowo. Takie plecaki można wykonać z różnych materiałów – poliester, nylon. Przykładem są tu plecaki młodzieżowe marki KANKEN. Bardzo rozchwytywane przez licealistki. 

< Zobacz plecaki dziewczęce do szkoły średniej od VANS >

Jest VANS jest LANS! Ale dlaczego plecaki do szkoły marki VANS są teraz tak bardzo popularne?
Dzieje się tak dlatego, że marka Vans idealnie wyczuła aktualne trendy na alternatywny sposób ubierania
się młodzieży. Aktualnie nie nosimy już kolorowych plecaków, takich jak oferują znane marki: Coolpack, Paso, ST.Majewsk,.
Te marki utożsamiane są bardziej z modą szkolną dla pierwszoklasistów niż nastolatków.

 

 

plecaki dla dziewczyn celestynówAlternatywna oferta plecaków ze sklepu Brytyjka, czyli coś dla modnych dziewczyn w wieku 13-14 lat

Jesteście ciekawi dlaczego akurat ten sklep internetowy wybraliśmy jako pierwszy. Po pierwsze dlatego, że szukaliśmy innych kolorów i materiałów, niż to co oferują typowi producenci i dystrybutorzy wyprawki szkolnej dla młodzieży. Nasz Blog zscelestynow, koncentruje się na nowościach ze świata uczniów. Dlatego właśnie sklepy których ofertę tutaj znajdziecie muszą odzwierciedlać „coś nowego”. Przyjrzyjmy się plecakom, które wybraliśmy jako najciekawsze dla dziewcząt w wieku 13-14lat:

  1. Czarny plecak vintage damski KN01 od KONO
  2. Plecak w kwiaty róże jeansowy BLACK SHEEP
  3. Plecak szkolny dla dziewczyny Galaxy BS77 od BAG STREET

Jeśli jesteś ciekawa jakie propozycja przygotowaliśmy dla dziewczyn w wieku 15-17 lat. Zobacz które dziewczęce plecaki z Brytyjka.pl wybierają dziewczyny z liceum. Dla naszych czytelniczek czeka RABAT 10% na każdy z plecaków od Brytyjka.pl.

Zobacz plecaki dla dziewcząt do szkoły podstawowej od Plecak.net

plecak dla dziewczynki celestynowSzkoła podstawowa to etap w którym przywiązujemy największą wagę do jakości plecaka. Często poprzez jakość rozumiemy wysoką cenę, ale to błędne podejście do tematu. Plecaki drogich marek jak chociażby CoolPack czy ST. Majewski wcale nie odbiegają jakościowo i wytrzymałościowo od tańszych mniej popularnych marek. Za przykład mogą posłużyć plecaki do szkoły dla dziewcząt oferowane przez Plecak.net https://plecak.net/plecaki-szkolne-mlodziezowe/dla-dziewczyn, są nie tylko wytrzymałe, ale i w modnych dziewczęcych kolorach oraz ze stylowymi nadrukami. Nie są to dziecinne plecaczki dla pierwszoklasistów, ale ciekawie zaprojektowane, nawiązujące do mody młodzieżowej plecaki które możecie także używać po za zajęciami w szkole.

Przykłady:

  1. Fluorescencyjny Szary Plecak Szkolny na Kółkach Wodoodporny Cody
  2. Fluorescencyjny Różowy Plecak na Kółkach dla Dziewczynki Wodoodporny Cody

Plecaki reklamowane przez blogi szkolne i influencerów

plecak szkolny dla dziecka celestynow

Klasyczny przykład tornistra-plecaka, najbardziej popularny model w kategorii „polecania influencerów”. Ten plecak to nie tylko bardzo pojemny tornister na kółkach, ale także bezpieczny plecak z odblaskami. Wyobraźmy sobie godzinę 16:00 w grudniu. To już prawie noc, do tego dołóżmy nieoświetlone chodniki, przejścia dla pieszych. Plecak prezentowany po lewej stronie posiada białe nadruki które po zmroku zapalają się ostrym niebieskim fluorescencyjnym światłem. Podobnym do koloru jakim oznaczyliśmy tę czcionkę.

Jeśli szukacie ciekawych plecaków dla dzieci do przedszkola. Plecaków, które są lekkie dla małego dziecka, które będą także używane w pierwszej klasie. Takie plecaki na 2-3 sezony odszukaliśmy na jednym z blogów szkolnych: Spradziki.edu.pl

I właśnie a takie plecaki polecamy dla dzieci do przedszkola!