Odwiedzili nas siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej...

Poniedziałek 27 kwietnia 2015 roku na długo zapadnie w pamięci uczniów Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. J. Czumy „Skrytego” w Celestynowie.

W tym dniu odwiedzili nas siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej w składzie: Piotr Lipiński, Patryk Strzeżek, Paweł Mikołajczak, Krzysztof Bieńkowski, Bartłomiej Mordyl, Mateusz Sacharewicz, Waldemar ŚWirydowicz, Dominik Depowski, Jakub Radomski, Michał Filip oraz trener Jakub Bednaruk.

Młodzież gimnazjum od grudnia 2014r. do kwietnia 2015r. gorliwie kibicowała siatkarzom AZS-u, uczestnicz±c w meczach PlusLigi. Było nas i widać i słychać. Dzielnie dopingowali¶śmy siatkarzy i pobudzali¶śmy ducha walki.? Dobra zabawa, niezapomniane emocje, a także obecno¶ść niemalże na każdym meczu AZS Politechniki Warszawskiej zostały dostrzeżone i nagrodzone. W konkursie na największ± aktywno¶ść podczas spotkań meczowych, organizowanym przez klub AZS Politechniki Warszawskiej, nasza szkoła zajęła drugie miejsce zdobywając 458 punktów. Nagrod± za siłę kibicowania, wzorow± postawę i frekwencję na meczach, była wła¶śnie wizyta wspomnianych siatkarzy w naszej szkole.

„Inżynierowie” przeprowadzili profesjonalny trening z reprezentacyjn± grup± dziewcz±t i chłopców naszego Gimnazjum. Wszyscy dzielnie i wytrwale wykonywali polecenia rozgrzewaj±c się, rozci±gaj±c, ćwicz±c odbicia górne, dolne, serwy i zbicia.

W kolejnej części nasza reprezentacja podzielona na kilka drużyn zagrała wspólnie z przybyłymi go¶śćmi krótkie mecze do 3 punktów.

Najbardziej wyczekiwan± atrakcj± spotkania były mecze sparingowe do 15 pkt., w których uczniowie mieli szansę zagrać przeciwko drużynie swoich idoli. Na pocz±tku z siatkarzami AZS-u zmierzyli się chłopcy, walcz±c dzielnie, próbuj±c ich zaskoczyć i pokazać umiejętnoś¶ci jakie zdobyli ucz±c się na lekcjach wychowania fizycznego. Dziewczyny, pomimo lekkiej tremy również z zapałem stanęły do walki i skutecznie odpierały ataki „Inżynierów”.

Całe spotkanie zakończyło się pamiatkowym zdjęciem wszystkich zgromadzonych. Siatkarze wraz z trenerem chętnie odpowiadali na pytania uczniów i rozdawali autografy.

Dalej będziemy kibicować drużynie AZS Politechniki Warszawskiej uczestnicz±c w wyjazdach na mecze siatkówki. Naprawdę warto! ?