Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Turniej tenisa stołowego odbył się 13 stycznia 2013 roku, wzięło w nim wielu świetnych graczy z naszej szkoły. Rozgrywki odbyły się podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców były rozgrywane systemem pucharowym. U dziewcząt rozgrywki były w formie ligi. Walka u chłopców była bardzo zacięta. Dziewczyny grały każda z każdą. W kategorii chłopców - 1 miejsce zajął Łukasz Jakubowski, 2 miejsce wywalczył Sebastian Gniadek

3 miejsce zajął Szymon Olender. W kategorii dziewcząt po trudnej walce - 1 miejsce wywalczyła Katarzyna Bogucka

2 miejsce zajęła Patrycja Chodkiewicz i na 3 miejscu uplasowała się Ania Żok.

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców były zorganizowane

i sędziowane przez Dominika Sokołowskiego, Pawła Masnego, Szymona Krzemińskiego oraz Łukasza Koszewskiego.

Pani Małgorzata Koślak, która pełniła rolę opiekuńczą i doradczą była z nas bardzo dumna, gratulowała nam profesjonalnego przygotowania zawodów i liczy na dalszą współpracę (uśmiechając się powiedziała- że wielki potencjał tkwi w naszej młodzieży).

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!!!!!!!!

Organizatorzy: D. Sokołowski, P. Masny, Sz. Krzemiński i Ł. Koszewski