Relacja z Mistrzostw Szkoły w Koszykówce 3-osobowej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 26.10. 2012 roku rozpoczęły się rozgrywki eliminacyjne w koszykówce - 3 osobowej, a zakończył się turniejem finałowym w dniu 16.11.2012 roku. Do turnieju koszykówki 3-osobowej przystąpiły dziewczęta z klasy I, II, III oraz chłopcy z klasy I, II i III.

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła klasa IIIB, na drugim miejscu uplasowała się klasa IIID, trzecie miejsce na podium zajęła klasa IIA, a poza finałowe czwarte i piąte miejsce należało do klasy IIB i klasy IC.W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła klasa IIIB, na drugim miejscu uplasowała się klasa IIB, a tuż za nimi na trzecim miejscu klasa IIC. Królową rzutów osobistych została Justyna Jęda z klasy IIIB, a królem rzutów osobistych został Damian Rosłaniec z klasy IIIB. Natomiast królową rzutów za 3 pkt została Dorota Całka z klasy IC zaś królem rzutów za 3 pkt został Grzegorz Cichecki z klasy IIIB.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju koszykówki i życzymy dalszych sukcesów.

Rzecznik Prasowy Młodzieżowej Rady UKS "GROM"