ABSOLWENT ROKU

Tytuł ABSOLWENTA ROKU otrzymuje uczeń, który w szczególny sposób zapisał się w historii szkoły i spełnił warunki:

  1. świadectwo z wyróżnieniem w każdym roku nauki;
  2. średnia ocen, co najmniej 5,00 w klasie I lub II;
  3. średnia ocen 5,00 i wzorowa ocena z zachowania w klasie III.

Rodzice Absolwenta Roku zapraszani są na uroczystość wręczenia tytułów i otrzymują List Gratulacyjny.

ABSOLWENCI ROKU 2016/2017

  1. Aleksandra Cieślak 3a
  2. Natalia Korzeniewska 3a
  3. Alicja Lusawa 3a
  4. Julia Zadrożna 3a
  5. Aleksandra Zagórska 3a
  6. Aleksandra Skolimowska 3b
  7. Aleksandra Szopa 3b

ABSOLWENCI ROKU 2015/2016

  1. Magdalena Skóra 3a
  2. Kacper Ćwiek 3a
  3. Rafał Nejfeld 3a
  4. Patrycja Rogulska 3a
  5. Natalia Soszka 3a
  6. Aleksandra Ciborowska 3c
  7. Karolina Zakrzewska 3c

ABSOLWENCI ROKU 2014/2015

  1. Dagmara Szczęsna 3a
  2. Marta Bartosiewicz 3a
  3. Joanna Jaworska 3a
  4. Magdalena Miętus 3a
  5. Łucja Nieczuja-Piotrowska 3a
  6. Katarzyna Kosiarka 3a
  7. Milena Grzegrzółka 3b

ABSOLWENCI ROKU 2012/2013

  1. Piotr Jastrzębski III a
  2. Zofia Maszlanka III a
  3. Maria Sewerynowicz III a
  4. Michalina Wojtas III a
  5. Karolina Bakuła III e

ABSOLWENCI ROKU 2011/2012

  1. Karol Kisiel III a
  2. Piotr Spinalski III b
  3. Hanna Skóra III c
  4. Rafał Banaszek III e
  5. Aleksandra Młodziankowska III d
  6. Mateusz Sławek III d

ABSOLWENCI ROKU 2009/2010

  1. Magdalena Bajrowska IIIA
  2. Sylwia Wąsewicz IIIB
  3. Katarzyna Sotyn IIID

ABSOLWENCI ROKU 2008/2009

  1. Agata Jaworska IIIA
  2. Marcin Olszewski IIID
  3. Anna Zadrożna IIIA
  4. Katarzyna Witak IIIB

ABSOLWENCI ROKU 2007/2008

  1. Michał Jastrzębski III C
  2. Agnieszka Łastowska IIIC
  3. Monika Bukat III F
  4. Karolina Polak III F
  5. Justyna Mańkowska III F

ABSOLWENCI ROKU 2006/2007

  1. Martyna Bąk III A
  2. Aleksandra Belina III A
  3. Marta Cieślak III A
  4. Adrianna Stańczak III A
  5. Marta Wojciechowska III A
  6. Weronika Zgutka III A
  7. Piotr Zawada III B
  8. Grzegorz Kuczyński III B
  9. Małgorzata Zawada III B
  10. Aleksandra Masna III B
  11. Kamil Białczak III B
  12. Karolina Tomaszewska III C
  13. Karolina Sulbińska III D

ABSOLWENCI ROKU 2005/2006

  1. Karolina Belina III A
  2. Barbara Dziedzic III A
  3. Dominika Wąsowicz III A
  4. Joanna Saganek III A
  5. Marta Bukat III B
  6. Karolina Ćwiek III B
  7. Mateusz Ferenc III B
  8. Katarzyna Góralska III B
  9. Róża Ocypa III B
  10. Aneta Radziszewska III B
  11. Paulina Rendaszek III B
  12. Anna Wiśniewska III B
  13. Marcelina Woźniak III B
  14. Augustyn Wójcik III B
  15. Marta Zawada III B
  16. Agnieszka Paprocka III F

ABSOLWENCI ROKU 2004/2005

  1. Katarzyna Sobecka IIIA
  2. Aneta Kowalska IIIA
  3. Agnieszka Masna III A
  4. Ilona Masna III A
  5. Karolina Gas III B
  6. Tomasz Kalużny IIIB
  7. Monika Kurowska III B
  8. Łukasz Zawada III B
  9. Michał Kowalski III D

ABSOLWENCI ROKU 2003/2004

  1. Karolina Grajda III A
  2. Elżbieta Mielcuch III B
  3. Paweł Kowalski III C
  4. Łukasz Hada III C
  5. Agata Gawryś III D
  6. Jacek Kordel III D
  7. Martyna Stanaszek III D
  8. Alicja Wiśniewska III D
  9. Magdalena Wojciechowska III F
  10. Aleksandra Kwiatkowska III F
  11. Agnieszka Matosek III F
  12. Katarzyna Wieczorkowska III F
  13. Katarzyna Wasążnik III F
  14. Dawid Krzeczyński III F

ABSOLWENCI ROKU 2002/2003

  1. Magdalena Rogowska III A
  2. Rafał Dąbrowski III B
  3. Michał Kloch III C
  4. Jacek Poplewski III C
  5. Arkadiusz Rosłaniec III C
  6. Iwona Konieczna III E
  7. Anna Wilczek III E
  8. Bartłomiej Sobczak III F
  9. Mateusz Zgutka III F
  10. Emil Szopa III F

ABSOLWENCI ROKU 2001/2002

  1. Marta Matosek III A
  2. Dorota Celińska III A
  3. Magdalena Sokół III C
  4. Monika Kulma III C
  5. Weronika Żołądek III D
  6. Bartłomiej Sybilski III F
  7. Paweł Szuchnik III F
  8. Łukasz Ocypa III F
  9. Marta Kobus III G
  10. Fabiola Wójcik III G
  11. Aneta Włodkowska III G