ZŁOTA LISTA

W naszym Gimnazjum tradycyjnie na koniec każdego semestru powstaje ZŁOTA LISTA, czyli lista 50 najlepszych uczniów naszej szkoły. Uczniowie ci zdobywaj± również punkty do pucharu dyrektora szkoły dla swojej klasy.
Gratulujemy tym, którzy się na niej znaleĽli.

Jakie kryteria decyduj± o miejscu na tej li¶cie?:

  1. ¶rednia ocen ze wszystkich przedmiotów;
  2. ¶rednia ocen z przedmiotów: j. polski, matematyka, j. angielski;

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2015/2016 - II sem.

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2015/2016 - I sem.

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2014/2015 - II sem.

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2014/2015 - I sem.

MIEJSCEKLASAPUNKTY
11a600
22a551
33a454
42c359
51b245
63b240
72b46
82d32
92e19
101d4





















































LPImię i nazwiskoOddziałPunkty
1Zagórska Aleksandra1A100
2Szczęsna Dagmara Aleksandra3A98
3Ciborowska Aleksandra2C95
3Zakrzewska Karolina2C95
5Pielacha Julia2A90
5Skóra Magdalena2A90
5Soszka Natalia2A90
8Zagubień Zuzanna Iwona3B86
9Bartosiewicz Marta Elżbieta3A84
10Szopa Aleksandra1B82
11Lusawa Alicja Teresa1A80
12Jaworska Joanna3A78
13Gawrońska Patrycja1B76
14Wiewióra Aleksandra2C74
15D±browska Magdalena2A72
16Cie¶lak Aleksandra1A70
17Korzeniewska Natalia1A67
17Kowalska Martyna1A67
19Kosiarka Katarzyna3A63
19Miętus Magdalena3A63
21Wi¶niewska Aneta3B60
22Bakuła Weronika2C57
22Perdjon Monika Agata1B57
24Ćwiek Kacper2A53
24Nejfeld Rafał2A53
26Masny Kacper1A50
27Zadrożna Julia1A48
28Masny Kamila2B46
29Nieczuja-Piotrowska Łucja3A44
30Anuszewska Weronika1A42
31Grzegrzółka Milena3B40
32Prasuła Natalia Barbara1A38
33Ksi±żek Weronika1A36
34Skrzeczyńska Kinga2A34
35Skolmowska Natalia2D32
36Wicik Weronika1B30
37Papis Maciej3B28
38Sokół Aleksandra3B26
39Cacko Weronika3A24
40Jaworowska Natalia2C19
40Nowak Karolina2E19
40Rogulska Patrycja2A19
40Wysocki Piotr2C19
44Zagubień Maja Dominika2A14
45Jabłoński Radosław Robert2A9
45Jastrzębska Zofia2A9
45Prasuła Alicja2A9
45Żebrowska Magdalena2A9
49Wałachowska Wiktoria1D4
50Knotek Aleksandra1A2

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2013/2014 - II sem.

MIEJSCEKLASAPUNKTY
11a705
22a592
33a450
41c345
52b222
63d69
73b60
81b39
91e39
101d17
112c12





















































LPImię i nazwiskoOddziałPunkty
1Szczęsna Dagmara Aleksandra2A100
2Bartosiewicz Marta Elżbieta2A98
3Zakrzewska Karolina1C96
4Jaworska Joanna2A94
5Rogulska Patrycja1A92
6Skóra Magdalena1A90
7Ciborowska Aleksandra1C88
8Miętus Magdalena2A86
9Zaręba Agata3A83
9Kosiarka Katarzyna2A83
11Lorenc Julia Aleksandra3A80
12Ryfka Angelika3A76
12Sokół Aleksandra3A76
12Grzegrzółka Milena2B76
15Wiewióra Aleksandra1C72
16Wiechetek Magdalena Agata3D69
16Nieczuja-Piotrowska Łucja2A69
18Soszka Natalia1A66
19Ćwiek Kacper1A64
20Żebrowska Magdalena1A62
21Chodkiewicz Patrycja Sylwia3B60
22Jastrzębska Zofia Natalia1A57
22Pielacha Julia1A57
24Nejfeld Rafał1A54
25Zagubień Zuzanna Iwona2B51
25Cacko Weronika2A51
27Porada Karolina2B47
27Wi¶niewska Aneta2B47
29Mroczek Aleksandra3A44
30Nowak Karolina1E39
30Masny Kamila1B39
30Skrzeczyńska Kinga1A39
30Szulc Julia1A39
34Zagubień Maja Dominika1A34
35Sadoch Patryk3A32
36Jaworowska Natalia1C29
36Pielacha Szymon1C29
38Chomczyńska Luiza Sara3A24
38Tomecka Patrycja Beata3A24
38Ocypa Anna1C24
41Herasimiuk Aleksy Maciej1A20
42Skolmowska Natalia1D17
42Król Szymon Samuel1A17
44Mitek Karolina1A14
45Ksi±żek Krystian Karol2C12
46Gajownik Katarzyna2A10
47Garlińska Kinga3A7
47Bakuła Weronika1C7
49Jesion Karolina3A4
50Sokół Aleksandra2B1
50Witak Dominika2A1

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2013/2014 - I sem. - ranking klas

MIEJSCEKLASAPUNKTY
1IA878
2IIA501
3IC360
4IIIA287
5IIB257
6IB93
7IE46
8ID43
9IIID36
10IIIC33
11IIIB16

oraz indywidualnie

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2012/2013 - II sem.

MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKOKLASAPUNKTY
1Dominik Sadoch3A100
2Klaudia Zaleska3A98
3Maria Sewerynowicz3A96
4Michalina Wojtas3A94
5Piotr Strzeżysz3C92
6Patrycja Szuchnik3A90
7Zofia Maszlanka3A88
8Milena Grzegrzółka1B86
9Karolina Bakuła3E84
10Piotr Jastrzębski3A82
11Bartosiewicz Marta1A78
11Jaworska Joanna1A78
11Szczęsna Dagmara1A78
14Bartosz B±k3A73
14Konrad Połosak3A73
16Patrycja B±k3A69
16Natalia Rendaszek3E69
18Kinga Chodkiewicz3D65
18Justyna Wilczyńska3A65
20Sebastian Sokół3A62
21Agata Zaręba2A60
22Wiktoria Pracz1A58
23Michał Pituła3A55
23Paweł Wojciechowski3A55
25Kosiarka Katarzyna1A51
25Karolina Porada1B51
27Aneta Wi¶niewska1B48
28Łucja Nieczuja-Piotrowska1A46
29Patrycja Chodkiewicz2B44
30Aleksandra Sokół2A42
31Magdalena Miętus1A39
31Aleksandra Sokół1B39
33Zuzanna Zagubień1B36
34Zuzanna Gałecka3A34
35Emilia Floriańczyk3A31
35Julia Lorenc2A31
37Izabela Grędzik3E27
37Iwona Baran3E27
39Paweł Kwiatkowski3F24
40Katarzyna Gajownik1A22
41Anna Pyza3A18
41Aleksandra Matosek3A18
41Izabela Kominek3A18
44Dominika D±browska3A14
45Oliwia Gocłowska3A12
46Aleksandra Zawadka1B10
47Jakub Brożek1A8
48Adam Strzeżysz2B5
48Patrycja Tomecka2A5
49Magdalena Wiechetek2D1
49Natalia Laskus2C1

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2012/2013 - I sem.

MIEJSCENAZWISKO I IMIĘKLASAPUNKTY
1Jaworska Joanna1A100
2Szczęsna Dagmara1A98
3Milena Grzegrzółka1B96
4Michalina Wojtas3A94
5Bartosiewicz Marta1A92
6Bakuła Karolina3E90
7Justyna Wilczyńska3A88
8Kosiarka Katarzyna1A86
9Karolina Porada1B84
10Maria Sewerynowicz3A82
10Domonik Sadoch3A82
12Piotr Jastrzębski3A78
12Zofia Maszlanka3A78
14Bartosz B±k3A74
14Kinga Chodkiewicz3D74
16Miętus Magdalena1A70
16Aleksandra Sokół1B70
16Klaudia Zaleska3A70
19Zuzanna Zagubień1B64
20Aneta Wi¶niewska1B62
21Wiechetek Magdalena2D60
22Pracz Wiktoria1A58
23Aleksandra Sokół2A56
23Chodkiewicz Patrycja2B56
25Strzeżysz Piotr3C52
25Emilia Floriańczyk3A52
25Rendaszek Natalia3E52
28Gajownik Katarzyna1A46
29Patrycja Szuchnik3A44
30Agata Zaręba2A42
31Sylwia Możdżonek1B40
31Aleksandra Zawadka1B40
31Ksi±żek Krystian1C40
34Patrycja B±k3A34
34Izabela Kominek3A34
36Sebastian Sokół3A30
36Grędzik Izabela3E30
38Konrad Połosak3A26
39Nieczuja-Piotrowska Łucja1A24
40Dominika D±browska3A22
41Paweł Wojciechowski3A20
41Julia Lorenc2A20
43Laskus Natalia 2C16
43Patrycja Tomecka2A16
45Patrycja Kobza2A16
46Witak Dominika1A10
47Maciej Papis1B8
47Prasuła Sandra1C8
49Aleksandra Matosek3A4
50Barejko Natalia Katarzyna3E2

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2011/2012 - II sem. - ranking klas

MIEJSCEKLASAPUNKTY
1IIA920
2IIIC266
3IA252
4IIID220
5IIIB172
6IIE168
7IIIA150
8IIIE122
9IIC82
10IID80
10IB80

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2011/2012 - II sem.

MIEJSCENAZWISKO I IMIĘKLASAPUNKTY
1Kisiel Karol3A100
2Sławek Mateusz3D98
3Młodziankowska Aleksandra3D96
4Sewerynowicz Maria2A94
5Spinalski Piotr3B92
6Wojtas Michalina2A90
7Maszlanka Zofia2A88
8Skóra Hanna3C86
8Bakuła Karolina2E86
10Strzeżysz Piotr2C82
11Chodkiewicz Kinga2D80
11Jastrzębski Piotr2A80
11Szuchnik Patrycja2A80
14Wilczyńska Justyna2A74
15Korzeniewska Aneta3C72
16Rendaszek Natalia2E70
17Floriańczyk Emila2A68
17Chodkiewicz Patrycja1B68
19Rytel Małgorzata3B64
20Banaszek Rafał3E62
21Uzarski Patryk3E60
22Połosak Konrad2A58
22Sadoch Dominik2A58
24Zaręba Agata1A54
25B±k Bartosz2A52
26Zaleska Klaudia2A50
26Kurkowska Magdalena3A50
28Spinalska Kinga3C46
29Kominek Izabela2A44
29Miętus Maciej1A44
31Sokół Aleksandra1A40
32Tatara Klaudia3C38
33Pituła Michał2A36
33Kaim Kosma1A36
35Wiechetek Magdalena1D32
35Kobza Patrycja1A32
37Laskus Natalia1C28
38Nowak Wojciech3D26
39Sychowiec Jakub3C24
40B±k Patrycja2A22
41Garlińska Kinga1A20
41Mroczek Aleksandra1A20
43Krupa Aleksandra3B16
44Matosek Aleksandra2A14
45Baran Iwona2E12
45Wojciechowski Paweł2A12
45Strzeżysz Adam1B12
48Wicik Paulina1D6
48Tomecka Patrycja1A6
48Kwiatkowski Paweł2F6

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2011/2012 - I sem. - ranking klas

MIEJSCEKLASAPUNKTY
1IIA834
2IA516
3IIE200
4IIID178
5IIIA176
6IIIC162
7IB104
8IIIB94
9IID86
10IIC84

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2011/2012 - I sem.

MIEJSCENAZWISKO I IMIĘKLASAPUNKTY
1Kisiel Karol3A100
2Maszlanka Zofia2A98
3Wojtas Michalina2A96
4Spinalski Piotr3B94
4Sławek Mateusz3D94
6Miętus Maciej1A90
7Wilczyńska Justyna2A88
8Kinga Chodkiewicz2D86
9Patrycja Chodkiewicz1B84
9Strzeżysz Piotr2C84
9Bakuła Karolina2E84
12Jastrzębski Piotr2A78
13Kurkowska Magdalena3A76
14Młodziankowska Aleksandra3D74
15Sewerynowicz Maria2A72
16Zaręba Agata1A70
16Floriańczyk Emila2A70
16Szuchnik Patrycja2A70
19Zaleska Klaudia2A64
20Krzemiński Marek1A62
20Rendaszek Natalia2E62
22Garlińska Kinga1A58
22Kobza Patrycja1A58
22Kominek Izabela2A58
25B±k Bartosz2A52
26Banaszek Rafał3E50
27Mroczek Aleksandra1A48
28Wiechetek Magdalena1D46
29Skóra Hanna3C44
30Korzeniewska Aneta3C42
31Spinalska Kinga3C40
32Julia Lorenc1A38
32Sadoch Dominik2A38
34Luiza Chomczyńska1A34
34Sokół Aleksandra1A34
34Baran Iwona2E34
37Sokół Sebastian2A28
37Uzarski Patryk3E28
39Tatara Klaudia3C24
40Prokop Aleksandra1C22
41W±sowski Cezary1B20
41Tomecka Patrycja1A20
41Grędzik Izabela2E20
44B±k Patrycja2A14
45Sychowiec Jakub3C12
46Nowak Wojciech3D10
47Piętka Marek1D8
47Matosek Aleksandra2A8
49Domańska Oliwia1A4
49Laskus Natalia1C4
49Rytel Piotr1D4
49Rosłaniec Sebastian2B4

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2010/2011 - II sem.

MIEJSCENAZWISKO I IMIĘKLASAPUNKTY
1Maszlanka Zofia1A100
2Kisiel Karol2A98
3Sławek Mateusz2D96
4Jastrzębski Piotr1A94
5Wojtas Michalina1A92
6Młodziankowska Aleksandra2D90
7Lech Mikołaj3E88
8Spinalski Piotr2B86
9Bakuła Karolina1E84
10Banaszek Rafał 2E82
11Wilczyńska Justyna1A80
12Chłopik Karolina3A78
13Sewerynowicz Maria1A76
14Strzeżysz Piotr1C74
14Baran Iwona1E74
14Kurkowska Magdalena2A74
14Uzarski Patryk2E74
18Floriańczyk Emila1A66
19Kinga Chodkiewicz1D64
20Sobecka Marlena3E62
21Skóra Hanna2C60
22Gałecka Zuzanna1A58
22Kominek Izabela1A58
22Rendaszek Natalia1E58
22Tatara Klaudia2C58
26B±k Patrycja1A50
27Jastrzębska Agnieszka 3A48
27Uszko Michał3E48
29Krzemiński Antoni3D44
30Szuchnik Patrycja1A42
31B±k Bartosz1A40
32Antosiewicz Piotr3D38
33Kopcińska Dominika3D36
34Sadoch Dominik1A34
34Korzeniewska Aneta2C34
36Paulina Szyda3B30
37Spinalska Kinga2C28
38Zaleska Klaudia1A26
39Kloch Michał3D24
39Rosłaniec Krzysztof3D24
41Siejka Paulina 3E20
42Pituła Michał1A18
42Rosłaniec Damian1B18
44Rosłaniec Sebastian1B14
44Sychowiec Jakub2C14
46Grędzik Izabela1E10
46Rytel Małgorzata2B10
48Paska Martyna2C6
49Agata Kołakowska3B4
50Bukat Jarosław3D2

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2010/2011 - I sem.

MIEJSCENAZWISKO I IMIĘKLASAPUNKTY
1Kisiel Karol2a100
2Maszlanka Zofia1a98
3Spinalski Piotr2b96
4Młodziankowska Aleksandra2d91
4Sławek Mateusz2d91
4Wilczyńska Justyna1a91
4Wojtas Michalina1a91
8Jastrzębski Piotr1a85
8Uzarski Patryk2e85
10Strzeżysz Piotr1c82
11Skóra Hanna2c80
12Floriańczyk Emila1a78
13Banaszek Rafał 2e76
14Bakuła Karolina1e74
15Kinga Chodkiewicz1d72
16B±k Bartosz1a70
17Lech Mikołaj3e67
17Sobecka Marlena3e67
19Sewerynowicz Maria1a64
20Kominek Izabela1a62
21B±k Patrycja1a56
21Gałecka Zuzanna1a56
21Korzeniewska Aneta2c56
21Krupa Aleksandra2b56
21Tatara Klaudia2c56
26D±browska Dominika1a49
26Spinalska Kinga2c49
28Baran Iwona1e46
29Grędzik Izabela1e44
30Sadoch Dominik1a42
31Sychowiec Jakub2c37
31Agata Kołakowska3b37
31Antosiewicz Piotr3d37
31Uszko Michał3e37
35Krzemiński Antoni3d32
36Rendaszek Natalia1e30
37Rosłaniec Damian1b28
38Kurkowska Magdalena2a25
38Zaleska Klaudia1a25
40Chłopik Karolina3a22
41Pituła Michał1a20
42Rosłaniec Sebastian1b18
43Kinga Kociszewska1d10
44Kwiatkowski Paweł1f10
44Połosak Konrad1a10
44Rytel Małgorzata2b10
44Szuchnik Patrycja1a10
44Wojciechowski Paweł1a10
49Jedynak Kamila1c4
50Chojecka Ewa1c1
50Rodzik Agata2d1

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2009/2010 - II sem.

MIEJSCENAZWISKO I IMIĘKLASAPUNKTY
1Sotyn Katarzyna3d100
2Banaszek Rafał 1e98,5
2Uzarski Patryk1e98,5
4Sylwia W±sewicz3b97
5Młodziankowska Aleksandra1d96
6Skóra Hanna1c94,5
6Spinalski Piotr1b94,5
8B±k Paulina3d93
9Bajrowska Magdalena3a91,5
9Tatara Klaudia1c91,5
11Skolmowska Karolina3c90
12Kalina Nowak3b89
13Siejka Katarzyna3c88
14Sławek Mateusz1d87
15Kisiel Karol1a86
16Banasiewicz Michał3e84
16B±k Marta3e84
16Strzeżysz Beata3c84
19Korzeniewska Aneta1c81,5
19Lech Mikołaj2e81,5
21Sobecka Marlena2e79,5
21Sychowiec Jakub1c79,5
23Prasuła Emilia3a78
24Baran Małgorzata3c75
24Hajdacki Mateusz3c75
24Kędzierski Adam3d75
24Michał Wilczyński3b75
24Walaszek Aneta3a75
29Adamczyk Karolina3c72
30Krupa Aleksandra1b70,5
30Rytel Małgorzata1b70,5
32Uszko Michał2e69
33Uzarska Oliwia1e68
34Magdalena Piętka2c67
35Antosiewicz Piotr2d65,5
35Kurkowska Magdalena1a65,5
37Krzemiński Antoni2d64
38Jałocha Aneta3d63
39Piaseczna Justyna3e62
40Agata Kołakowska2b60,5
40Chłopik Karolina2a60,5
42Karnaczewska Joanna3a58
42Kołodziejczyk Aneta3a58
42WoĽniak Magdalena3a58
45Piętka Emilia3c54,5
45Żoł±dek Małgorzata3a54,5
45Nowak Wojciech1d54,5
45Siejka Paulina 2e54,5
49Spinalska Kinga1c52
50Kamila Ćwiek3b50,5
50Wilczyńska Aneta3a50,5
52Zelek Edyta3e49
53Domański Patryk3c48
54Magdalena Tułodziecka2b46,5
54Paulina Szyda2b46,5
56Jastrzębska Agnieszka 2a44,5
56Paska Martyna1c44,5
58Bukat Jarosław2d43
59Frelek Aleksandra3d42
60Kloch Jakub3e40,5
60Krupa Agnieszka3d40,5
62Jaworski Michał2a39
63Sikorski Łukasz2d38
64Krzysztof Lisowski3b37
65Dziedzic Bartosz3d36
66Borutha Klaudia1d34
66Ku¶mierek Mateusz1e34
66Rodzik Agata1d34
69Ostrowska Iga2e32
70Kędzierska Sylwia3e30
70Konieczna Iza3e30
70Szostak Michalina3a30
73Aneta GoĽlińska3b26
73Białczak Eliza3e26
73Mielcuch Magdalena3d26
73Ocypa Patryk3d26
73Osiak Monika3e26
78Kinga Skolimowska2c22
78Kloch Mateusz2d22
78Kopcińska Dominika2d22
81Karolina Skorupa3b20
82Grzegorz Bieńkowski3b19
83Lemieszka Izabela3a17,5
83Makos Milena3a17,5
85Szopa Ewelina3a16
86Mularczyk Krystian1e15
87Rosłaniec Krzysztof2d14
88Gawrońska Gabriela2a12
88Jankowski Bartłomiej2a12
88Jolanta Mętrak2c12
91Kucharski Robert2e9,5
91Przybysz Karolina2d9,5
93Fokt Piotr Krzysztof2e8
94Masny Bartłomiej3c6,5
94Piętka Michał3e6,5
96Zalewski Jakub3c4,5
96Zawadka Karolina3c4,5
98Wi±cek Aleksandra1c3
99Krzysztof Tomecki2b1,5
99Witak Marta1e1,5
100Kalbarczyk Piotr2d0,25
100Prasuła Sylwia2a0,25
100Sędek Natalia1c0,25

ZŁOTA LISTA w roku szkolnym 2009/2010 - I sem.