nowości XII

  1. Rick Riordan: Ostatni olimpijczyk
  2. Rick Riordan: Klątwa tytana
  3. Rick Riordan: Złodziej pioruna
  4. Ewa Nowak: Dane wrażliwe
  5. Ewa Nowak: Niebieskie migdały
  6. Ewa Nowak: Dwie Marysie
  7. Ewa Nowak: Mój Adam
  8. Ewa Nowak: Bransoletka
  9. Joanna Philbin: Córki łamią zasady
  10. Joanna Philbin: Córki wkraczają na scenę
  11. Małgorzata Musierowicz:Wnuczka do orzechów
  12. Veronica Roth: Niezgodna
  13. Veronica Roth: Wierna
  14. Veronica Roth: Zbuntowana
  15. Cassandra Clare: Mechaniczna księżniczka
  16. D.J.Mac.Hale : PENDRAGON - żołnierze Halli
  17. D.J.Mac.Hale : PENDRAGON - Quillańskie igrzyska
  18. D.J.Mac.Hale : PENDRAGON - panowanie kruka
  19. D.J.Mac.Hale : PENDRAGON - pielgrzymi z Rayne
  20. Cassandra Clare: Dary anioła- miasto niebiańskiego ognia
  21. Andrzej Maleszka: Gra
  22. Andrzej Maleszka: Pojedynek
  23. Andrzej Maleszka: Olbrzym
  24. Andrzej Maleszka: Cień smoka
  25. Andrzej Maleszka: Tajemnica mostu
  26. Andrzej Maleszka: Czerwone krzesło
  27. S. Lewis: Podróż "Wędrowca do Świtu"
  28. Herve Gagnon: Talizman Nergala; skarb Salomona
  29. Shannon Dittemore; Oczy anioła
  30. Suzanne Collins: Igrzyska śmierci- Kosogłos
  31. Suzanne Collins: Igrzyska śmierci- w pierścieniu ognia
  32. Suzanne Collins: Igrzyska śmierci
  33. Gayle Forman: Zostań, jeśli kochasz

nowości XI

  1. Morgan Matson: Aż po horyzont.
  2. Kiera Cass: Elita
  3. Kiera Cass: Jedyna
  4. Kiera Cass: Rywalki
  5. Javier Ruescas: Play
  6. Alexandra Monir: Poza czasem
  7. Alexandra Monir: Władcy czasu
  8. Gesa Schwartz: Grim
  9. Blue Jeans: Piosenki dla Pauli
  10. Morgan Matson: Lato drugiej szansy

nowości

  1. Martel Yan: Życie Pi
  2. Sanchez Vidal: Krwawy węzeł
  3. Metson Morgan: Aż po horyzont
  4. Setterfield Diana: Trzynasta opowieść
  5. Hiaasen Cal: Plusk
  6. Rakowski Sebastian: Oddział Skrytego. Historia prawobrzeżnego oddziału dyspozycyjnego komendanta Kedywu Okręgu Warszawskiego Armii Krajowej.
  7. Bajcar Adam: Polskie parki narodowe
  8. Jasienica Paweł: Słowiański rodowód
  9. Friedländer Saul: Czas eksterminacji, nazistowskie Niemcy i Żydzi
  10. Jasienica Paweł: Ślady potyczek
  11. Jasienica Paweł: Słowiański rodowód
  12. Grabowski Zbigniew: Dzieje oręża polskiego, odrodzenie
  13. Komorowski Krzysztof: Sprawa Katynia
  14. Maślanka Mariusz: Bidul
  15. Fox Marta: Karolina XL
  16. Hołownia Szymon: Kościół dla średnio zaawansowanych